10 dni
Czas
4/10
Kondycja
do 14 osób
Grupa
Spokojny
Program
Azja
Kontynent

Urlop z dzieckiem? Mamy to! Bo wyjazd na wakacje z rodziną powinien być EXTRA! Wybierz się z nami do egzotycznej Tajlandii, odpocznij, a przy okazji zaszczep w swoim dziecku bakcyla podróżowania! Poznacie szalony Bangkok, zapomnicie o świecie na rajskich plażach i na własnej skórze przekonacie się, czemu świat kocha tajską kuchnię. Pokaż swojemu dziecku drugi koniec świata, orientalną kulturę, kolorowe rybki i czerwone rozgwiazdy, a w tym samym czasie złap chwilę oddechu w cieniu palmy, sącząc koktajl albo świeżą wodę kokosową. Bo Tajlandia jest EXTRA!

KOD WYJAZDU – DATA FCY20004 – 15.02-24.02.2020
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA Bangkok
MIEJSCE ZAKOŃCZENIA Bangkok
CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie ze śniadaniami Transport na miejscu
Wycieczkę kajakową na bezludną wyspę Ubezpieczenie
Kurs gotowania na wyspie Koh Mak i kolację degustacyjną Całodniową wycieczkę island hopping i snorkeling
Zwiedzanie Bangkoku Smakowanie street food w Bangkoku
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny Opiekę przewodnika
CENA NIE ZAWIERA
Biletu lotniczego (ok. 2000zł)
Wyżywienia (ok. 1000zł)

Dodatkowe informacje

TriptailorFOODKRYWCY
KrajTajlandia
Rok2020
MiesiącLuty
1

Dzień 1

Przed południem spotkamy się na lotnisku w Bangkoku i ruszymy poznać tajlandzką stolicę! Wojtek pokaże Wam swoje ulubione zakamarki szalonej ulicy Khaosan Road, zabierze Was do mistycznego, buddyjskiego klasztoru, a późnym wieczorem wyskoczy z Wami na dach wieżowca podziwiać panoramę miasta, które nigdy nie śpi! Dzień pełen atrakcji, po którym dzieci nie będą mogły zasnąć z wrażenia!
2

Dzień 2

Po wczesnym śniadaniu wyruszymy w drogę na rajskie plaże Tajlandii – po południu dotrzemy na malutką wsypę Koh Mak, gdzie oddacie się relaksowi w skali MAXI. Od teraz czas będzie wyznaczały wschody i zachody słońca.
3

Dzień 3

Relaks! Odpoczynek! Błogie lenistwo! I odkrywanie naszej wysepki podczas wycieczki pick-upem. Zabieramy całą rodzinkę i ruszamy odkrywać ukryte laguny, bezludne plaże i tym podobne, czadowe rzeczy! Nie zabraknie kąpieli i tajskich lodów!
4

Dzień 4

Dzień całkowicie dla Was! Wróćcie do miejsc, które Wam się spodobały albo zaszyjcie się na plaży z drinkiem z palemką. A może posiedzicie z dziećmi w ukrytej lagunie i pomoczycie nogi w krystalicznie czystej wodzie? Będzie extra!
5

Dzień 5

Dzień-petarda! Wojtek zabierze Was na motorówkę i spędzicie dzień na wodzie: nurkując z rurką, skacząc do wody i odpoczywając na rajskich plażach. Słońce, morze, raj na Ziemi!
6

Dzień 6

. Dzień relaksu! A tych, którzy będą chcieli zrobić coś ekstra, Wojtek zabierze na co tygodniową akcję sprzątania plaży. Pokażmy Waszym dzieciom, jak należy dbać o środowisko!
7

Dzień 7

Tego dnia czeka Was kontynuacja słodkiego nieróbstwa, przerwana przesmaczną lekcją tajskiego gotowania w jednej z bardziej bajkowych szkół gotowania NA ŚWIECIE. Uwaga, pysznej, tajskiej szamy najecie się w opór!
8

Dzień 8

Ruszamy na bezludną wyspę! Bierzemy kajaki i wiosłujemy na malutką wyspę Koh Kham! Będziemy leżeć na plaży, robić zamki na piasku i pić mango shake’i! A wieczorem czeka na Was obłędna kolacja degustacyjna.
9

Dzień 9

Dzień w drodze: wracamy do Bangkoku, do którego dotrzemy akurat na rewelacyjną kolację w Chinatown: nikt się nie oprze obłędnym pierożkom dim sum! Ta kolorowa i migocząca neonami dzielnica Bangkoku spodoba się Waszym maluchom!
10

Dzień 10

Po śniadaniu Wojtek przybije z Wami ostatnią piątkę i pomacha Wam na do widzenia. Pora wracać do domu!

ORGANIZACJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wszystkie regulacje prawne i formalne znajdziesz tutaj.

BEZPIECZEŃSTWO / SZCZEPIENIA / WIZY / WAŻNOŚĆ PASZPORTU
Przed decyzją o wyjeździe, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat bezpieczeństwa, które znajdziesz tutaj.

WYŻYWIENIE
W cenie wyjazdu zawarte są śniadania oraz obiad przygotowane własnoręcznie podczas lekcji gotowania. Poza tym posiłki jadamy zwykle razem: każdy zamawia z karty to, na co ma ochotę i płaci za siebie przy podziale rachunku. Jedzenie – zwłaszcza uliczne – jest w Tajlandii bardzo tanie i sycący posiłek można mieć już za 10-15 zł. Ceny na wyspach są trochę wyższe i na posiłek należy założyć ok 15-20 zł.

OPIEKA

  • Wojciech Jurojć: Współzałożyciel Foodkrywców. Podróżnik, pisarz, organizator wyjazdów, który odwiedził 50 krajów, a 3 lata mieszkał w Azji, poznając jej kultury. Uzależniony od adrenaliny miłośnik Bieszczad i Himalajów. Ostatnio zdobył Mt. Kenya i chodził po dzikich górach północnego Iranu. Autor książki „Spotkania w Azji”, pełnej inspirujących historii ludzi spotkanych na Dalekim Wschodzie. Głowa 3 osobowej rodziny, która będzie mu towarzyszyć podczas Waszej podróży.

PRZYDATNE INFORMACJE 

  • Jest to wyjazd dla rodzin z dziećmi.
  • Tajlandia to kraj buddyjski: otwarty, pogodny i tolerancyjny.
  • W świątyniach należy okazywać szacunek modlącym się wiernym i posągom/wizerunkom buddy – nie należy wskazywać na nie palcem, należy mieć zakryte kolana i ramiona.
  • Kantory (najwygodniej zabrać USD lub EUR) oraz bankomaty (za opłatę obowiązuje prowizja ok. 30 zł + ew. opłaty narzucane przez Wasz bank) są łatwo dostępne (z wyjątkiem wyspy Koh Mak, gdzie nie ma bankomatu.
  • Klimat jest ciepły i wilgotny, zalecane są więc lekkie i przewiewne ubrania.
  • Lekcje gotowania nie wymagają doświadczenia/wiedzy

EWENTUALNE ZMIANY PROGRAMOWE
Ewentualne decyzje o zmianach podejmuje organizator w sytuacjach szczególnych.

Dla każdego, kto myśli, że podróż do Azji jest trudna, niebezpieczna albo niemożliwa do zrealizowania w rodzinnym gronie. Dla tych, którzy chcą pokazać swoim maluchom orientalną kulturę, dla miłośników natury, dobrej kuchni oraz wypoczynku w tropikalnym raju. Dla rodzin, które marzą o posmakowaniu Azji i znalezieniu nowych przyjaźni!

Recenzje wyjazdu

Ten wyjazd nie ma jeszcze opinii.

Zostaw opinię

Ocena