12 dni
Czas
7/10
Kondycja
do 20 osób
Grupa
Spokojny
Program
Azja
Kontynent

Bali jest miejscem gdzie zapominamy o wszystkim co nas otacza. Znamy tą wyspę jak własną kieszeń, dlatego zapraszamy Was w niezwykła podróż pełną pięknych wodospadów, majestatycznych widoków oraz porannych zajęć Jogi. Na Wyspie Bogów łatwiej zbliżyć się do natury, skupić się na sobie, zatrzymać się i wziąć głęboki oddech. Gwarantujemy poznanie największych smaczków Bali, połączonych z rozwojem fizycznym i niesamowitą atmosferą.

KOD WYJAZDU – DATA FBJ20001 – 12 – 26.09.2020
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA Lotnisko Denpasar Ngurah Rai
MIEJSCE ZAKOŃCZENIA Lotnisko Denpasar Ngurah Rai
CENA ZAWIERA

>

Zakwaterowanie Transfer na miejscu
Zajęcia z Jogi Częściowo wyżywienie (śniadania i powitalną obiadokolację)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny Ubezpieczenie
CENA NIE ZAWIERA
Biletów na atrakcje Wyżywienia i napojów poza śniadaniami i kolacją powitalną
Wyżywienia

Dodatkowe informacje

KrajIndonezja
Rok2020
MiesiącWrzesień
TriptailorDZIUBKI W PODRÓŻY
Zarezerwuj miejsce i

Jedź z nami1

Dzień 1

Tego dnia wylądujemy na Bali. Po wylądowaniu  udamy się do Ubud. Zostawimy bagaże i ruszymy na lunch, po którym wrócimy do hotelu i zameldujemy się w pokojach, weźmniemy prysznic i odpoczniemy.
2

Dzień 2

Poranna joga około 7:30,  później wyjazd z hotelu na tarasy ryżowe Tegalalang, do Świątyni  Oczyszczenia oraz odwiedzimy jeden z wodospadów.    
3

Dzień 3

Przed śniadaniem godzinne zajęcia jogi. Po śniadaniu przejazd z  hotelu  na całodzienną wycieczkę w głąb Bali.  
4

Dzień 4

O 7:00 60 minutowa sesja jogi, a po lekim śniadaniu całodzienny trip po centralnej części Bali. Powrót około 18:30-19:00.
5

Dzień 5

Rano 60 minut Jogi. Po śniadaniu WYRUSZYMY odkrywać tajemnice Ubud.
6

Dzień 6

Po wczesnym śniadaniu podstawiony bus zabierze nas do Padang Bai skąd wypłyniemy w dwu godzinny rejs na Gili Air. Przypłyniemy około południa. Zakwaterowanie w hotelu około 13:00-14:00. Resztę tego dnia spędzimy plażując na białych plażach Gili.
7

Dzień 7

Poranna Joga. Po śniadaniu wolny, dzień relaksu i chillu. Bez programu Poranna Joga, potem śniadanie.
8

Dzień 8

. Przed śniadaniem Joga . Po śniadaniu 3-4 godzinny trip łodzią po okolicy. Woda na łodzi w cenie. Możliwość snoorklingu. Powrót około 13:00 – czas wolny do wieczora.
9

Dzień 9

Poranna Joga. Po śniadaniu wykwaterowanie i około 11:00 rejs powrotny na Bali. Przejazd na wschodnie wybrzeże Bali.
10

Dzień 10

Przed śniadaniem poranne zajęcia jogi, po śniadaniu zwiedzanie wschodniego wybrzeża Bali. /timeline_item]
11

Dzień 11

Przed śniadaniem zajęcia jogi, po śniadaniu czas wolny na indywidualną eksplorację wyspy. Dzień bez programu.
12

Dzień 12

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer do Kuty, zagłębie handlowe południa Bali. Osoby niezainteresowane zakupami mogą spędzić ten czas w hotelu, zakwaterowanie będzie możliwe od godziny 14:00. Hotel położony wśród pięknie utrzymanych terenów zielonych. Wieczorem relaks w basenie. Hotel leży ok 900 metrów od białej plaży, co stanowi prawdziwą rzadkość na Bali gdzie większość plaż jest czarna, wulkaniczna.
13

Dzień 13

Po wczesnym śniadaniu ostatnie zakupy i wyruszamy na lotnisko i startujemy do Polski!  
[/timeline_item]

ORGANIZACJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wszystkie regulacje prawne i formalne znajdziesz tutaj.

BEZPIECZEŃSTWO / SZCZEPIENIA / WIZY / WAŻNOŚĆ PASZPORTU
Przed decyzją o wyjeździe, koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat bezpieczeństwa, które znajdziesz tutaj.

WYŻYWIENIE
Będziemy starali się jeść posiłki wspólnie ale nikogo do niczego nie zmuszamy. Wybierzemy dobre restauracje, bez przesadnie wysokich cen. Cena za obiad z napojem to około 18zł.

OPIEKA

  • Wiktoria Dąbek – Błaszkiewicz – przewodnik
  • Filip Błaszkiewicz – przewodnik
  • Jolanta Komornicka-Dąbek – instruktor jogii.

PRZYDATNE INFORMACJE 

Obowiązująca waluta to rupia indonezyjska, którą bez problemu wymienimy w banku czy w kantorach, trzeba tylko dokładnie przeliczyć pieniądze po wymianie, ponieważ bardzo często zdarzają się oszustwa. 100 000 to jest około 25-26 zł. Nie wymieniamy pieniędzy na lotnisku gdyż jest niekorzystny przelicznik. Gdzie dostaniemy rupie indonezyjskie w Polsce? Warszawa oraz Poznań( ul.Ratajczaka) lub dolary powyżej 50$, gdyż niższa kwota przy wymianie ma niekorzystny przelicznik. Przy sobie powinniśmy mieć dolary, bo to za nie bez problemu kupimy rupie. W większych miastach nie ma problemu z płatnością kartą czy dostępem do bankomatów, ale jeśli planujemy wyprawę do mniejszych miejscowości, szczególnie tych, które nie są kurortami turystycznymi musimy mieć przy sobie odpowiednią ilość gotówki.

EWENTUALNE ZMIANY PROGRAMOWE
Ewentualne decyzje o zmianach podejmuje organizator w sytuacjach szczególnych.

Bali – wyspa dzięki, której łatwiej zbliżyć się do natury i zgłębić siebie, zatrzymać się i wziąć oddech patrząc na bezkres oceanu. Ten wyjazd łączy w sobie aktywne spędzanie czasu, indywidualny rozwój z kompleksowym programem pobytowym w grupie ciekawych ludzi, który gwarantuje poznanie największych smaczków Bali. Przedział wiekowy uczestników to między 25-50 rokiem życia. Jeżeli nie praktykowałeś nigdy Jogi, nie martw się. Zajęcia prowadzone są w taki sposób aby każdy z Was dał sobie radę. Zajęcia prowadzi  Jolanta Komornicka – Dąbek dyplomowany nauczyciel jogi Introductory II posiadająca również uprawnienia państwowe – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Joga jest jej pasją.
Ćwiczyła pod kierunkiem dyplomowanych nauczycieli tj.: Maria Stróżyk, Konrad Kocot, Henryk Liśkiewicz i Jurek Jagucki. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Jogi B.K.S Iyengar

Recenzje wyjazdu

Ten wyjazd nie ma jeszcze opinii.

Zostaw opinię

Ocena