5 dni
Czas
7/10
Kondycja
do 14 osób
Grupa
Spokojny
Program
Europa
Kontynent

Dołącz do nas w oazie spokoju i spędź 5 dni w kontakcie z naturą i własnym ciałem. Będziemy się dobrze bawić, odpoczywać, ćwiczyć i jeść pyszne, zdrowe jedzenie. Będziemy praktykować jogę i uczyć się tego, jak zadbać o swoje ciało i ducha. Przygotowalismy dla Ciebie zajęcia jogi i liczne warsztaty, które pomogą Ci rozciągnąć się i poszerzyć przestrzeń w ciele oraz tę życiową. Spędzimy razem cudowny czas w pięknym miejscu, odnajdując swój naturalny oddech na łonie natury!

KOD WYJAZDU – DATA FCY19007 – 11.08 – 15.08.2019
KOD WYJAZDU – DATA FCY19008 – 25.08 – 29.08.2019
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA Ludwików, Teresin, Polska
MIEJSCE ZAKOŃCZENIA Ludwików, Teresin, Polska
CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie Wyżywienie
Zajęcia z jogi i warsztaty Prezent powitalny
Ubezpieczenie Opiekę przewodnika
CENA NIE ZAWIERA
Dojazdu na miejsce rozpoczęcia i zakończenia imprezy

Dodatkowe informacje

TriptailorFOODKRYWCY
KrajPolska
Rok2019
MiesiącSierpień
1

Dzień 1

Po południu spotkamy się w oazie spokoju niedaleko Warszawy, zapoznamy się i zjemy wspólną kolację. To moment na złapanie oddechu i wejście w tryb slow!
2

Dzień 2

Po porannych zajęciach jogi zjemy zdrowe śniadanie i spotkamy się na Dosha Quize, czyli teście, który pomoże Wam określić, jakim typem energetycznym według Ayurvedy jesteście i jak właściwie zadbać o ciało, dietę i umysł. Przed lunchem będziecie mieli chwilę dla siebie, a po południu spotkamy się podczas Mantra Chantingu, czyli nauki podstawowych mantr – dźwięków, które pozwalają się skupić i poczuć w ciele wibracje, które pozytywnie Was nastroją. A przed kolacją – jeszcze jedna lekcja jogi!
3

Dzień 3

Dzień przywitamy lekcją jogi i – oczywiście – zdrowym, zbilansowanym śniadaniem. Przygotowaliśmy też dla Was warsztaty pod tytułem „Słowniczek Jogina” – żeby nic Was już nigdy nie zaskoczyło! Po lunchu zaś zaprosimy Was na zajęcia z Prowadzonej Medytacji oraz warsztaty z niezwykle ważnych wygięć w tył. Dzień zakończymy wspólną kolacją!
4

Dzień 4

Niezmiennie słońce przywitamy zajęciami z jogi i śniadaniem. Zaprosimy Was też na warsztaty z przygotowywania naturalnych maseczek, a po lunchu i czasie na odpoczynek – na warsztaty z otwierania bioder i rozciągania. Wieczorem czeka nas wspólna, pożegnalna kolacja
5

Dzień 5

Ostatni poranek wykorzystamy na zajęcia z jogi i leniwe, niespieszne śniadanie, podczas którego powiemy sobie „do zobaczenia!”.

ORGANIZACJA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Wszystkie regulacje prawne i formalne znajdziesz tutaj.

WYŻYWIENIE
W cenie wyjazdu zawarte jest pełne wyżywienie (wegetariańskie lub wegańskie, zostanie to ustalone z uczestnikami przed rozpoczęciem imprezy): śniadania, obiady i kolacje, napoje do posiłków i pomiędzy nimi oraz przekąska popołudniowa.

OPIEKA

  • Justyna Połeć z JUSTDELICIOUSX – Miłośniczka dobrego jedzenia i nauczyciel jogi, prowadzi zajęcia w Polsce i innych krajach. Kocha dzielić się autorskimi przepisami na zdrowe posiłki, bo wierzy, że kondycja organizmu jest połączona ze stanem umysłu. Napisała dwie książki o zdrowym (i pysznym!) odżywianiu, pisze teksty do magazynów i gości w programach telewizyjnych i radiowych. Na swoim kanale YT pokazuje, że joga, podróże i zdrowe jedzenie to klucz do dobrego życia.
  • Filip Turowski z FOODKRYWCY – podróżnik prowadzący warsztaty kulinarne z różnych kuchni świata

PRZYDATNE INFORMACJE 

  • Na miejsce imprezy można dojechać transportem własnym lub pociągiem do stacji kolejowej Seroki, skąd czeka Was 20-minutowy spacer

EWENTUALNE ZMIANY PROGRAMOWE
Ewentualne decyzje o zmianach podejmuje organizator w sytuacjach szczególnych.

Ten wyjazd jest przeznaczony dla każdego, kto chce poczuć się wolny. Jest skierowany dla osób już praktykujących jak również tych, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z jogą! Musisz mieć 18 lat lub jechać z opiekunem. Potrzebujesz jedynie pozytywnego nastawienia oraz być gotowym na reset głowy i organizmu! Nie zaleca się wyjazdu dla kobiet w ciąży, gdyż nie będą mogły brać udziału we wszystkich zajęciach. Przeciwwskazaniem są też choroby serca lub inne dolegliwości, które wymagają niskiej aktywności fizycznej. W razie jakichkolwiek kontuzji należy zgłosić to nauczycielowi przed rozpoczęciem zajęć.

Recenzje wyjazdu

Ten wyjazd nie ma jeszcze opinii.

Zostaw opinię

Ocena