Formalności

Organizatorem wyjazdów jest właściciel marki tripailors.pl – firma QBEK STUDIO Jakub Cegielski, ul. Globusowa 25/9, 02-436 Warszawa, NIP: 532 190 52 79, wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem „1724”.  Firma posiada Gwarancję Ubezpieczeniową na kwotę 397.413 zł wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że pieniądze wpłacone na wyjazd przepadną. Działamy w sposób pewny, bezpieczny i legalny.

DOKUMENTY

 1. Umowa – różnie się w zależności od wyjazdu, przesyłamy ją osobom zainteresowanym konkretnym wyjazdem.
 2. Ogólne warunki udziału w imprezach turystycznych.
 3. Klauzula RODO.
 4. Oferta ubezpieczeń na wyjazdy w Europie (EUROPA). Podstawowe ubezpieczenie jest zawsze w cenie wyjazdu. Tabela przedstawia wysokości dopłat w przypadku rozszerzenia ubezpieczenia. Stawka podana jest w walucie EUR i jest stawką za jeden dzień ubezpieczenia.
 5. Oferta ubezpieczeń wyjazdy poza Europą (ŚWIAT). Podstawowe ubezpieczenie jest zawsze w cenie wyjazdu. Tabela przedstawia wysokości dopłat w przypadku rozszerzenia ubezpieczenia. Stawka podana jest w walucie EUR i jest stawką za jeden dzień ubezpieczenia.
 6. Instrukcja dla ubezpieczonych.
 7. Ogólne warunki ubezpieczenia wyjazdy poza Polskę.
 8. Ogólne warunki ubezpieczenia wyjazdy w Polsce.
 9. Ogólne warunki ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej.

Płatności

Każda wycieczka ma jasno sprecyzowany zakres świadczeń, które są w cenie i tych, których cena nie obejmuje. Nie ukrywamy kosztów, wszystko jest zawsze jasno napisane, wszystkie ceny zawierają podatki.

Zdecydowanie nie wymagamy okazania takich dokumentów.

Jeśli chcesz, żebyśmy przygotowali Ci autorski wyjazd to z przyjemnością podejmiemy się tego wyzwania. Będziemy potrzebowali nieco informacji na temat Twoich oczekiwań i zainteresowań. Dzięki temu polecimy Ci odpowiedniego Triptailora, który uszyje Ci coś na miarę!

Pogoda

Dopóki warunki pogodowe nie stwarzają zagrożenia, realizujemy program. Jeśli jednak nie masz ochoty brać udziału w jakiejś atrakcji to oczywiście nikogo nie zmuszamy. Możesz w tym czasie zostać w hotelu z książką, lub oddać się innym przyjemnością.

Przygotowania

Tutaj odpowiedź zależy w 100% od kierunku, jeśli masz wątpliwości co ze sobą zabrać, napisz do nas – pomożemy 😉

Nasze wyjazdy znacznie różnią się między sobą, więc należy przygotować się pod konkretny kierunek. Poza ubraniem, które zapewni Ci komfort termiczny, nie zapomnij o lekach. Nasi piloci mają ze sobą podstawowe leki ale mimo wszystko sugerujemy zabrać coś przeciwbólowego, rozkurczowego, aviomarin, czy coś na biegunkę.

Rezerwacja

Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy opisane są w naszym OWU. Jeśli jednak czujesz, że coś może się wydarzyć, polecamy wykupić ubezpieczenie od rezygnacji.

 1. Jak tylko zdecydujesz się na wyjazd, prześlemy Ci komplet dokumentów, czyli umowę, OWU naszych wyjazdów, ofertę ubezpieczenia, OWU ubezpieczeń, i formularz do wpisania danych osobowych.
 2. Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu ich, odsyłasz nam swoje dane i przygotowujemy dla Ciebie umowę, którą przesyłamy Ci do podpisu elektronicznego.
 3. Akceptujesz warunki umowy i rezerwacja gotowa.