FOODKRYWCY

Foodkrywać znaczy odkrywać prawdziwy smak świata. Podróżować na 100% i odwiedzać miejsca, które niektórzy oglądają tylko w telewizji. Poznawać kulturę i mieszkańców odwiedzanych miejsc, jeść i pić TO co oni, TAK jak oni i TAM gdzie oni. To znaczy smakować świat pełnymi garściami. Filip czyli Głodny Świata i Wojtek czyli Conscious traveler, zabiorą Cię w egzotyczne miejsca i podzielą się zamiłowaniem do kuchni!

PASJE

 Kulinaria  Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Europa  

   

SZPILKI W PLECAKU – EWA CHOJNOWSKA

Ewa prowadzi blog podróżniczy – szpilki w plecaku, możesz ją też znać z programu telewizji POLSAT „Wyspa Przetrwania”.  Jej ukochanym kierunkiem i prawdziwą pasją jest Afryka Równikowa. Ewa zabierze Cię w najdziksze kraje tego kontynentu, spotkasz Pigmejów plemienia Batwa w Ugandzie, Masajów w Kenii, Beduinów na sudańskiej pustyni, czy dzikie szympansy na wyspie Ngamba w Ugandzie.

PASJE

 Dzika natura Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Afryka  

   

PODRÓŻ ODBYTA

Redakcja Podróży Odbytej, czyli red. Górski i red. Podsiadły. Twórcy najbardziej wpływowej i opiniotwórczej redakcji podróżniczej na świecie i okolicach. W 2018 roku postanowili rzucić wszystko, co było do rzucenia, by przemierzać Azję na różowym Moturze. Obecnie pracują zdalnie, a banan nie schodzi im z twarzy. Jeśli szukasz wysokiego stężenia lol contentu i rzeczy poważniejszych, to trafiłeś jak rambutan w kompot!

PASJE

Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja

   

THE TRAVELLING ONION

Magda, w podróżniczym świecie znana jako Podróżująca Cebula, od prawie dwóch lat prowadzi bloga. Podróże kocha od dziecka. Odwiedziła już blisko 50 krajów na 4 kontynentach. Mieszkała we Włoszech, Portugalii oraz Hiszpanii. W maju 2019 rzuciła pracę w korpo i postanowiła zostać freelancerem. Z wyjazdów stara się przywieźć nowy przepis, który pokazuje swoim obserwatorom na Instagramie, dlatego obowiązkowy punkt każdej jej wypraw to zajęcia z gotowania. Dziewczyna z adhd, która ma milion pomysłów na minutę, uwielbia aktywnie spędzać czas, a jej wyjazdy to masa różnorodnych atrakcji.

PASJE

 Kulinaria  Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Europa  

   

QBEK STUDIO – JAKUB CEGIELSKI

Bardzo doświadczony wykładowca, z ponad 10 letnią praktyką. Kuba specjalizuje się w prowadzeniu podstawowych kursów fotografii, którą od zawsze łączył z podróżowaniem. Jego ulubione kierunki to Włochy, Portugalia, Islandia, Japonia, Tajlandia i Kambodża. Jeśli chcesz poznawać świat, rozwijając swoje umiejętności fotograficzne, to koniecznie musisz z nim pojechać.

PASJE

 Fotografia Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Europa Afryka
Oceania Ameryka Płn. Ameryka Płd.