FOODKRYWCY

Foodkrywać znaczy odkrywać prawdziwy smak świata. Podróżować na 100% i odwiedzać miejsca, które niektórzy oglądają tylko w telewizji. Poznawać kulturę i mieszkańców odwiedzanych miejsc, jeść i pić TO co oni, TAK jak oni i TAM gdzie oni. To znaczy smakować świat pełnymi garściami. Filip czyli Głodny Świata i Wojtek czyli Conscious traveler, zabiorą Cię w egzotyczne miejsca i podzielą się zamiłowaniem do kuchni!

PASJE

 Kulinaria  Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Europa  

   

SZPILKI W PLECAKU – EWA CHOJNOWSKA

Ewa prowadzi blog podróżniczy – szpilki w plecaku, możesz ją też znać z programu telewizji POLSAT „Wyspa Przetrwania”.  Jej ukochanym kierunkiem i prawdziwą pasją jest Afryka Równikowa. Ewa zabierze Cię w najdziksze kraje tego kontynentu, spotkasz Pigmejów plemienia Batwa w Ugandzie, Masajów w Kenii, Beduinów na sudańskiej pustyni, czy dzikie szympansy na wyspie Ngamba w Ugandzie.

PASJE

 Dzika natura Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Afryka  

   

BOBER I ŻARTEX (ANIA I ARTUR) – CZASNAWYWCZAS.PL

Nie spać, Zwiedzać! To nasze hasło przewodnie. Tak jest, to oznacza, że wywczas jest zawsze aktywny. Chęć odkrywania nowych miejsc jest silniejsza niż zdroworozsądkowe wylegiwanie się na plaży, dlatego nie licz na chwilę wytchnienia. Nasza misja to odkrywanie pięknych miejsc (nie tylko tych katalogowych punktów z przewodnika), poznawanie nowej kultury poprzez rozmowę z mieszkańcami, próbowanie nowych rzeczy. To może być nowe jedzenie, sport czy forma transportu. 

PASJE

 Dzika natura  Zwiedzanie  Kulinaria
KIERUNKI
Azja  

   

QBEK STUDIO – JAKUB CEGIELSKI

Bardzo doświadczony wykładowca, z ponad 10 letnią praktyką. Kuba specjalizuje się w prowadzeniu podstawowych kursów fotografii, którą od zawsze łączył z podróżowaniem. Jego ulubione kierunki to Włochy, Portugalia, Islandia, Japonia, Tajlandia i Kambodża. Jeśli chcesz poznawać świat, rozwijając swoje umiejętności fotograficzne, to koniecznie musisz z nim pojechać.

PASJE

 Fotografia Wypoczynek  Zwiedzanie
KIERUNKI
Azja Europa Afryka
Oceania Ameryka Płn. Ameryka Płd.